Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpaellenes sampon (Head &...

Korpaellenes sampon (Head & Shoulders) akkor is használható, ha nincs korpám?

Figyelt kérdés

Vagy akkor pl árt/irritál?


Korábban korpás voltam de úgy néz ki elmúlik. Viszont van még vagy 3 flakon amit egy akció miatt korábban megvettem.

Kidobni sajnálom, felhasználnám.



2022. szept. 12. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem ártott, akkor ezután sem fog.
2022. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd. De amúgy nekem a korpa időnként mindig újra kijön, szóval nagyritkán amikor kijön, akkor korpaellenes samponnal mosok egyszer-kétszer hajat, és az rendbehozza. Szóval szerintem ne használd mind a három flakonnyi sampont el, hagyjál egy keveset, hátha még jól jön. :)
2022. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem okozott semmilyen negatív reakciót (szárazság, irritáció) nyugodtan használd el. Én is head&shoulderst használok pedig sose volt korpám, egyszerűen ez az egyetlen sampon amivel 3 napig olyan mintha frissen lenne mosva és nem is szárít.
2022. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!