Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász 45ezer forintot...

Fodrász 45ezer forintot mondd. Nem sok kicsit? Vagy reális ár ez?

Figyelt kérdés

Barátnőm most érdeklődött.

Barna, vállig érő göndör haja van. Lilát szeretne és ezt az árat mondta neki a fodrász. Értem én, hogy minden drágább, de ez nem sok kicsit?

Nem járok fodrászhoz úgy, csak vágatni úgyhogy nem értek egyáltalán ehhez a dologhoz, ezért tettem fel ezt a kérdést.



2022. szept. 14. 23:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Zirci fodrászról van szó*
2022. szept. 14. 23:07
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát, reális is lehet. Ugye egy vágás kb 10. Aztán a hajat le kell szívni tincsenként kajd be kell festeni tincsenként plusz az anyagkoltseg. Es legalabb 3 ora.
2022. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2022. szept. 14. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Te jó ég, ha ez reális (bár szerintem 30-ért is kéne erre fodrászt találni, 45 rengeteg), akkor miért nem csináljátok meg együtt? Én tuti nem fizetnék ennyit érte és sajnos a drága fodrász sem garancia a minőségre.

Fodrászkellékesben be lehet szerezni az alapanyagokat, az minőségi festékkel, kellékekkel, hajápolókkal számolva is max egy tízes. Csomó jó videó van YouTube-on, ami elmagyarázza a folyamatot lépésről lépésre, akár linkelhetek is. Emellett tök buli.

Vagy egyáltalán vegyen elsőre valami nem tartós színezőt, hogy lássa, biztos szeretné-e a lilát.

2022. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én egy nagyon jó budai fodrászhoz járok, melltartópántig ér a hajam, szőkítés + vágás 16 ezer. 45 ezret kérnének egy festésért, én körberöhögném.
2022. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnézheted publikusan a biohair árait, ők viszonylag jó iránymutatóak. Onnan +-10 ezerrel lehet számolni más fodrászatoknál.

Én úgy gondolom, hogy bár brutálisan soknak hangzik a 45, de ha vágás, szőkítés (<- ez viszi el a sok pénzt amúgy) és festés van benne és még negadjisten jól is csinálja, akkor reális ár.

Azért mai napig nehéz találni olyan fodrászt aki a szőkítést normálisan tudja csinálni és utána a haj normális állagú marad.

2022. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 szerintem ez akkor is irreálisan sok. Én egy évben fizetek ennyit összesen a fodrásznak (3-4 havonta járok festetni és vágatni). És ő is nagyon ügyes. Van még egy nagyon profi fodrász a környéken, nála festés vágás szárítás középhosszú hajon kb. 20 ezer. Úgyhogy kérdező, nézz körül más fodrászoknál is, mert ha van eszed 45 ezret ki nem fizetsz egy festésért.
2022. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a kék vagy 7 éve 17 ezer volt, ahhoz képest ha szőkíteni is kell, lehet reális, főleg egy göndör, sötétbarna hajból. Ettől függetlenül persze kvadrága.
2022. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Pofán röhögném.
2022. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, látom majdnem mindenki drágálja.

Majd megpróbálom meggyőzni, mert már bele se gondolok inkább, hogy a tőfestés mennyi lehet nála pluszba.

2022. szept. 16. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!