Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikushoz készülök! Hogya...

Kozmetikushoz készülök! Hogyan zajlik az átöltözés? Csak a felsőtesten "vetkőzünk" és vesszük fel a kezelőruhát vagy teljesen?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne teljesen levetkőzni?? Attól függ mire mész. Ha láb gyantára nyilván le kell vetkőzni, ha arc kezelésre akkor a felsődet kell levenni, de ez sincs így minden kozmetikusnál, lehet csak egy törölközőt kapsz és azzal takar be.
2022. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Első jól leírta. Intimgyantát nyilván nem lehet úgy csinálni, hogy nadrág van rajtad, arckezeléshez viszont nálunk a felsőt is csak akkor vesszük le, ha magasnyakú.
2022. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én kozmetikusom, simán mondta hogy a felsőt vegyem le mert nála arc dekoltázs masszázs van meg ha tisztítasra megyek simán kinyomod a nyakamon és a dekoltázsomon is. Abszolut nem kell szégyellösködni ha normális a hely akkor csak Te vagy ott meg ő. Én nagyon szeretem mikor fimoman bö krémesen végigmasszírozza a karjaimat meg a dekoltázs részt az arcon túl. Persze a tisztítás nem kellemes a dekoltázson dehat jobb ha meg van csinálva az is :)
2022. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!