Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy 48 éves nőhöz...

Szerintetek egy 48 éves nőhöz illik a mézszőke, hátközépig érő haj?

Figyelt kérdés

Édesanyámról van szó. Mindenképp le akarja vágatni, vállig, mert szerinte neki már nem való a hosszú haj.

Amúgy fiatalos anyám van, illik a stílusához és szép, dús haja van, én sajnálnám ha levágatná.

Ilyesmi, festett(nem az övé): [link]


2022. szept. 21. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg nem illik a nagyon hosszú egy 45 plusszos nőhöz
2022. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
46 vagyok, kb 2 éve vágattam le a hátközépig érő szőke hajamat rövidebbre. Most a hátközép és a vállam közt ér valahogy. De lassan én is áttérek a max vállig érőre. Szerintem sem kell már a királylányos frizura a mi korunkban.
2022. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így általánosítani... van, akihez 70 évesen is illik (bár akkor már azt is inkább csak kontyban viselik), és van, aki fiatalon is "rövid hajas" típus. Mindenesetre ha ő már nem érzi magáénak a hosszú hajat, akkor tényleg érdemes levágatni, ahogy neki belülről jön az elhatározás.
2022. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem kortól függ, viszont ha saját magán már nem tetszik, akkor érthető hogy le szeretné vágatni. ő dolga :D
2022. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll. Főleg ha fiatalos a kisugárzása.
2022. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez a mi illik és mi nem. Nyugodtan meghagyhatja ismerek 70 évest is akinek hosszú haja van. Ha meg dús pláne nem vágatnám emiatt le.
2022. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!