Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én hajam feketére van...

Az én hajam feketére van festve, utoljára 1,5hónapja volt, igazából loreal casting creme glossal, ami színező és nem festék, az ÉCLAIR Claire Créme tényleg hatásos, és nem káros-e?

Figyelt kérdés
Mert vörösre szeretném festeni a hajamat, sötétvörösre, és a fekete festék után sztem nem fogná meg, habár lehet?
2008. dec. 22. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nem lesz vele és szép sötétvörös leszel majd :)
2008. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy, hogyha előtte nem használok semmiféle színleszedőt?
2008. dec. 23. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

én is váltani akartam a feketéről, igaz, hogy nem színezve volt a hajam, hanem rendes tartós festékkel, de én leradíroztam, ez olyan szer ami nem roncsolja a hajat miközben visszaállítja a haj eredeti pigmentjeit.

A neve Color Remover, egy csomaggal 590 ft a fodrászkellékesben, és össze kell keverni 6 vagy 9%os oxival. az én hajam váll alá ért mikor ezt csináltam és 3 csomaggal kellett rá.

De nagyon megéri! Jah és utána rá lehet festeni a kívánt színű festéket, befogja! az enyém most közép barna, és nem roncsolta egyáltalán a hajam! Otthon csináltam mindent.:)

Sok sikert hozzá!

2008. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!