Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek gyorsan zsírosodik a...

Akiknek gyorsan zsírosodik a haja! (? ) Milyen sampont használtok? Milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Más okból ugyan de elkezdtem kénes sampont használni ( van többféle , most a Sulfokoll-t használom), és nagyon szép fényes tőle a hajam, és szinte egyáltalán nem zsírosodik ( természetesen 5-6 nap után már igen, de előtte már a 3. reggel zsíros volt) Annyi, hogy mindenképp kell mellé jóminőségü hajvégápoló, mert szárítja a hajat.
2010. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hetente kétszer mosok hajat, Revalid sampont és balzsamot használok. Meg vagyok vele elégedve, nem zsírosodik a hajam, és nagyon jó az illata.
2010. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na nekem 2 napig bírja a hajam. reggel megmosom, aznap és következő nap még úgyahogy jó, de 3. nap reggelére iszonyatosan zsíros, ilyen csomókba összeálltóle és fénylik mint a felnyalt padló.

Baba citromfüves samponját használtam, most váltottam avonosra, de ettől meg már a hajmosást követő nap reggelén zsíros a hajam :S

2010. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

használjatok méreganyagmentes, természetes sampont. a bolti tele van mindenféle mérgező és veszélyes vegyszerrel, ami csak árt a hajnak és a fejbőrnek is.

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!