Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lesz bármilyen hidratáló...

Miért lesz bármilyen hidratálókrémtől pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja mennyire fontosak a hidratálókrémek... Én ha nem használok iszonyatosan sima az arcom, viszont ha napi szinten minden este kenem vele magam egyszerűen tiszta pattanásos. Arclemosáshoz csak tudatos bőrápoláshoz megfelelő termékeket használok amik már beváltak

Garniel rózsaszín micellás víz ha sminkelek

Jelly Joker

utána pedig rózsaszín baleás toner

ezek után szoktam 2 naponta mandelic acidot használni a revoxtól.

ez az a rutin amitől ragyog a bőröm és nincs benne hidratáló

reggel fényvédővel kenem be és ennyi, néha c vitamin szérum

Miért istenítik annyira a hidratálókat? erőltessem, vagy hagyjam? Esetleg ha 3-4 naponta ilyen fátyolmaszkokat tennék fel az jó lenne? azoktól mindig szép az arcom


2022. szept. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hidratáló a legalapabb dolog. Esetleg kérdezz meg egy kozmetikust hogy mi válhat be a te bőrödnek, valamire érzékeny lehetsz szerintem.
2022. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük a legfontosabbnal ami kimaradt.

Milyen hidratálókat próbáltál eddig?

2022. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a bőrtípusodnak megfelelő hidratálókrémet használsz és ezért tapasztaltad ezt, de amúgy tényleg fontos lépés lenne, így érdemes vele kísérletezni. Olyat is próbálhatsz, aminek gélesebb állaga van, nem hagyományos krém.
2022. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!