Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó hidratálókrém pattanásos,...

Jó hidratálókrém pattanásos, érzékeny és zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Ami nem okoz mitteszereket, nem szárít és nem irritál. Esetleg valamilyen shea vajas balzsam?( jó lenne ha nem valami kőolajos, mesterséges cucc lenne) köszi előre is.

2013. márc. 3. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

eveline pure controlt használok évek óta,csodát nem tesz pattanásokkal,de tudjuk hogy tisztítás után hogy húzódik a bőr na azzal viszont csodát tesz,rögtön megnyugtatja a bőrt és hidratálja a cink tartalmának köszönhetően.

Ára is igen baráti 800 ft rossmannban.

2013. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
használtam régebben és nekem ez (és az összes drogériás cucc) egy pillanat alatt annyi miteszert okozott, hogy ezeket többe nem használom. A válaszodat viszont köszönöm!
2013. márc. 3. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Eveline Sos Pure control hidratálót használok, (meg ennek az egész termékcsaládját) és eddig ez a legjobb hidratáló... pedig már elég sok mindennel próbálkoztam. Ezek valóban teljesítették amit ígérnek, kisebbek a pórusaim, nincs annyi mitesszerem, és nem zsírosodik annyira a bőröm.

Shea vajat is próbáltam, de az nem szívódik a bőrbe, zsíros, és iszonyat büdös. Persze a hatása lehet hogy jó... de én így nem tudtam sokáig használni.

2013. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, örülök, hogy másoknak bejött, nem értem nekem miért nincs soha szerencsém XD Esetleg a Kék Lukács Akne Stop-ról vélemény?
2013. márc. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!