Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácoknak is kellenek bizonyos...

Srácoknak is kellenek bizonyos cuccok hajra?

Figyelt kérdés

Pakolás/Balzsamok meg stb amik a nőknek fontosak. azok nekünk is kellenek a hosszabb hajhoz?

Vasalom a hajam meg tépett fazonú már 2 éve. Így vasalás mellett használok hővédőt. Ez elég arra h nőjön a hajam v kellenek készítmények még?

18/F


2010. szept. 26. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten növeszteni szeretnéd a hajad, akkor ajánlatos felhagyni a vasalással, ugyanis még hővédő termékek mellett is annyira megterheli a hajad, hogy előbb le fog törni a vége, mint hogy megnőne...

Érdemes ricinusolajjal is próbálkozni, én még nem próbáltam hajra, de keress rá a kérdésekben, sokan ajánlják!


Amúgy ápoló készítményeket nem azért kell használni, mert valaki nő, hanem mert igényli a haja. Ezért bizony, férfiaknak is KÉNE sok esetben használniuk ilyesmiket, csak kevés férfi olyan, mint te:)

2010. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod, bizony isten h kifogom próbálni ezt a ricinusolajat annyian írták már itt hbiztos garancia :)

Vhol érdekes a kérdésem mert 2naponta vasalok hétközben, De a hajam vastagszálú, és nézegetem tükörben mikor úgyvan időm de nem látok töredezett hajszálat.

2010. szept. 26. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Vasalás mellett tényleg szinte lehetetlen megnöveszteni a hajat. A nővéremnek hátközépig ér a haja már évek óta mert nem bír megbarátkozni vele hogy göndör és ezért annyit mindíg le is kell vágni mint amennyi nő, pedig csak heti egyszer vasalja(pontosabban én vasalom neki) és ez nem akármilyen lakossági vasaló. 20 000 ft és csak fodrászoknak árulják. Mondjuk ő sampont balzsamon kívül mást nem is használ, de akkor is. A tépet hajat megint nehéz megnöveszteni, mert sokat kell belőle vágni hogy minden hajszál vége frissüljön.
2010. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a nagy igazság h én sem tudom lerakni a vasalót abból kifolyólag h hullámos a hajam, és ezért a vasalóval tudom kezelni ezt. De suliba nem mernék úgy eljárni h nem vasaltam ki a hajam.
2010. szept. 26. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

én kb 3 éve vasalom, nem használok semmiféle hővédőt és egyéb mást sem, csak waxot és 1 db töredezett hajszálam sincs ill ugyanúgy növekszik, kb hetente v 2 hetente vágva van, hogy megtartsam azt a formát ami tetszik... igaz lehet éppen ezért nem töredezik, mert mindig vágva van a végéből...


...amúgy a hét minden napján vasalom.

2010. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és 18\F
2010. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meddig ér a hajad a és mien fazonú?
2010. szept. 27. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
kb olyan 7 centi, oldalt rövidebb kicsit
2010. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!