Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra milyen sampont...

Zsíros hajra milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés
a hajmosás utáni 2. reggel már lelapul, és már látszik a zsír

2022. okt. 2. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Sampont zsíros hajra..


Ha túl gyakran mosol hajat, akkor pedig hamar zsírosodni fog. Én régen minden nap mostam, és ha egy nap kimaradt, akkor már látszott is 36 órán belül. Most, hogy 3 naponta mosom, a 3. nap sem vészes.

2022. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pár hónapja még naponta mostam, azóta kettő, nagyon ritkán 3 naponta. Azóta se állt be a 2 napra, mint ahogy olvashattad is, szóval biztos hogy nem fogom ennél is ritkábban mosni.

"Sampont zsíros hajra.." ez a válasz akart lenni?

2022. okt. 2. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te ilyen zsíroshajú vagy, így jártál
2022. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem
2022. okt. 2. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:

ki kell próbálnod többet

nekem pl a lush montalbano és a jumping juniper vált be, de más utálja. ki kell tapasztalni

nézz ki pár szimptikusat és ellenőrizd le kremmania.hu-n hogy másoknak beválnak e

2022. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen géles állagút keress. Semmi olaj és vaj ne legyen az összetevők közt.

Ilyen többek közt a balea/isana med samponjai, Uriage ds sampon, eleven australia deep clean sampon. A lényeg, hogy ilyen mélytiszító legyen.

És 2x samponozz. Az első szulfátos legyen a második meg szulfatmentes.

2022. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó 2 hozzászóló :)

"Az első szulfátos legyen a második meg szulfatmentes."

Ez miért jó?

2022. okt. 3. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert 2x mindenképpen érdemes samponozni, de 2 szulfátos szarithat. Igy meg talán kevésbé szárít.
2022. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2022. okt. 3. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az Alpecin koffein sampon csodát tett, kevésbé zsírosodott a hajam, illetve a korpa is eltűnt véglegesen ami régebben problémám volt, pedig már jó ideje nem használom.
2022. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!