Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni fekete foltra...

Pattanás utáni fekete foltra tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Egy kinyomott pattanásról van szó, ami már nem is sebes. Csak a helyén ott marad egy fekete folt. És nem tudom mit kezdhetnék vele, hogy tüntethetném el azt véglegesen.

Esetleg tudtok ajánlani valami terméket? Hogy mit és hogy használjak ezekre?

(Egyébként enyhén zsíros bőrtípusom van, ha számít. Hidratálót használok, meg a pattanásokra még balea antibakteriális gélt, és még cinkes rázókeveréket a sebes részekre (kozmetikus ajánlásával).)



2022. okt. 6. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Clinique even better sport corrector


Én ezt használtam tini koromban, mostmár jó pár éve nem használom, de akkor nagyon meg voltam elégedve vele, illetve más clinique termékeket meg mindig nagyon szeretek

2022. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arctisztítás, hidratálás, fényvédő (az este nem kell). Ez a 3 alap dolog, ami nélkül ne várj sokat semmilyen bőrápolási terméktől. Az ilyen foltoknál különösen oda kell figyelni a fényvédelemre, hogy a fény ne "vigye mélyebbre" a sérülést, tudom, mert nekem is vannak ilyeneim. Azon kívül retinol, alacsony százalékkal kezdj, ajánlom a Geek&Gorgeous retinal 0,05 terméket, ami DM-ben is elérhető, kezdő retinolosoknak való. Ajánlom instagramon okosszépség és skinsbyvivi fiókokat, mert nagyon hasznosinfókkal látnak el ingyen. A retinolon/retinoidokon kívül mehet az aha sav (pl. érzékeny bőrre tejsav, kevésbé érzékenyre mehet glikolsav).
2022. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!