Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Örülnétek egy olyan ajándéknak...

Örülnétek egy olyan ajándéknak a barátnőtöktől, hogy olyan hajat csináltat, amilyet csak kértek (bármilyen szín, bármilyen hossz)?

Figyelt kérdés

Illetve mit kérnétek egy ilyen esetben?

Nekem nagyon nagy dolog lenne ezt felajánlani, egy nőnek ez fontos dolog, de nem tudom eldönteni, hogy ez fontos-e ennyire egy férfinak is. Egyszer volt rövidebb hajam, amit nagyon szeretett, ezért gondoltam, hogy meglepném egy ilyen lehetőséggel, de félek azért attól, hogy mit kér majd.



2022. okt. 10. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez inkább bizarr.
2022. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hülye ötlet, mert neked ez sokkal fontosabb, mint neki és számára ez nem egy ajándék. Inkább csak kérd ki a véleményét, hogy szerinte milyen legyen a hajad, neki mik tetszenének és akkor abból tudsz választani olyat, amit te is szívesen bevállalnál.
2022. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem venné ajándéknak, a férfiaknak ez nem annyira számít.
2022. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon örülnék, ha a párom levágatná teljesen rövidre a haját, de sajnos hallani sem akar róla :(
2022. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Én örülnék mert egyszer ne akarom festeni a haját, vagy szőkíteni, de hajthatatlan
2022. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Csak akkor ajánld fel ezt neki, ha fel vagy készülve bármire, mert mi van ha valami felnyírt, szokatlanul rövidre vágott fiús hajat kérne tőled, mert most arra gerjed? Arra is felkészültél? Szóval óvatosan.

Amúgy ha neki tetszenek a rövidebb hajak, és neked is okés, és te ezzel lepnéd meg, akkor ez egy egész jó ajándék-ötlet.

2022. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább úgy közelítsd meg, hogy szeretnél valami új frizurát, és mi az, ami a legjobban tetszene neki (pl. a régi rövidebbhez hasonló?)... aztán megbeszélitek, hogy ő mit gondol, és mi az, amit te is jó érzéssel viselnél. Kivéve persze, ha tényleg úgy vagy vele, hogy szó szerint bármi belefér - akkor mehet úgy is, ahogy írtad.
2022. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezt egy fantázia dús ötletnek tartom, főleg, ha vagány, bevállalós hölgy vagy. Milyen hajad, amiről váltanál?
2022. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok bevállalós egyébként, de pont ezért gondoltam hogy jó ötlet lehetne. Nekem ez egy nagyon nagy dolog lenne, hogy teljesen rábízom a döntést akármi is lesz, de lehetséges hogy ez nem lenne neki akkora dolog.
2022. okt. 15. 23:14
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

#9

Ha van valami haj-fétise akkor biztos bejön neki, más esetben inkább értelmetlen és fura ötlet.

2022. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!