Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Örülnétek egy olyan ajándéknak...

Örülnétek egy olyan ajándéknak a barátnőtöktől, hogy olyan hajat csináltat, amilyet csak kértek (bármilyen szín, bármilyen hossz)?

Figyelt kérdés

Illetve mit kérnétek egy ilyen esetben?

Nekem nagyon nagy dolog lenne ezt felajánlani, egy nőnek ez fontos dolog, de nem tudom eldönteni, hogy ez fontos-e ennyire egy férfinak is. Egyszer volt rövidebb hajam, amit nagyon szeretett, ezért gondoltam, hogy meglepném egy ilyen lehetőséggel, de félek azért attól, hogy mit kér majd.



2022. okt. 10. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ez tök jó ötlet, én imádnám :)
2022. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ja, 11-es vagyok: rubinvörös kleopátrahajat kérnék páromtól frufruval
2022. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
megtetted végül? :)
2022. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
A lehető legszebb ajándék! Megtetted? :)
2022. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Én megtettem. A hajamat hátközépig érőről letoltuk fél centisre, és befestettük világosszőkére. Ő szokta nekem csinálni minden héten.

Mindkettőnknek tetszik.

Nagyon jó ajándék, ha olyan hajat csináltatsz, amilyen tetszik a barátodnak. Nem fogod megbánni. Én sem bántam meg.

2023. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

#15

Gondolom kopaszfétises pasi vagy. :D

2023. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
Örülnék egy ilyen ajándéknak (F/33 vagyok) és ha szép arca van a lánynak, illetve neki is tetszik az ötlet, akkor nagyon rövidet, pár centis tüsit kérnék, oldalt és hátul felnyírva. Ha pedig nagyon bevállalós lány lenne, akkor nyárra egy teljes borotválásra is megpróbálnám rábeszélni.
2023. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!