Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kristálycukor vízzel arcradirk...

Kristálycukor vízzel arcradirkent jó?

Figyelt kérdés

Mindentol kb lerohad az arcom olyan erzekeny, mar nem merek semmit kiprobalni

Radirozni szeretnem, kristalycukorra gondoltam hatha attol nem rohadok le szo szerint

Olyat is olvastam aki szorabikarbonat hasznal, akkor kristalycukor miert ne lenne jo?

Szerintetek?


2022. okt. 25. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha vízbe teszed a kristálycukrot, akkor elolvad és lesz egy cukros vized.

Ugyanez vonatkozik a sóra is.

Nem tudom, hogy mit jelent, hogy "rohad" az arcod?

Ha kamasz vagy, akkor dolgoznak a hormonok, majd helyrejön, amikor eljön az ideje.

Ha ez az én arcom lenne, vagy a gyerekemé, akkor elmennék bőrgyógyászatra vagy kozmetikushoz, de nem piszkálnám mindenféle kegyszerekkel!

2022. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok és hülyeséget írtam!

Nem elolvad, hanem feloldódik.

2022. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
És az nem jutott eszedbe, hogy bemenj egy drogériába és rendes, jó minőségű arcradírt vegyél? Vagy kozmetikustól tanácsot kérj, hogy mit ajánl?
2022. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érzékeny a bőröd nem ajánlom cukrot, nagyon durva.
2022. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Volta borgyogyasznal, voltam kozmetikusnal, az olcsotol a dragaig mindent kiprobaltam, erzekeny a borom semmit nem tudok ra tenni..viszont heti egyszer muszaj radiroznom, de nem tudok drogeriaban vett termekkel, mert mindentol leszarad az arcom es gyulladt pattanasos lesz. Ha furdok nem erhet az arcomhoz a furdo viz, amiben pl tusfurdo van vagy hajsampon mert aztan az egesz arcom begyullad

Ennyi a tortenet, rosszindulatu

2022. okt. 25. 15:42
 6/19 A kérdező kommentje:
6. Kezemen mar kiprobaltam ,igen eleg durva..nem tudom mi legyen
2022. okt. 25. 15:43
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Szódabikarbóna nagyon szárít. Nekem az Avonon Planet Spa holt-tengeri sós arcradír jött be egyedül. Utolsó voltam.
2022. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utana nezek

A szodabikarbonak soha nem mernem kiprobalni

2022. okt. 25. 15:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Szodabikarbonat*
2022. okt. 25. 15:47
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Hacsak nem akarod hogy tele legyen az arcod apró sebekkel, akkor NE.
2022. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!