Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van mindenhol hiány a...

Miért van mindenhol hiány a kristálycukorból?

Figyelt kérdés
Zala megye, sehol nincsen kristálycukor a polcokon. Ha van is, akkor percek alatt lerabolják. Én ezt nem értem. Lemaradtam valamiről?

2022. okt. 19. 00:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
A kristálycukor az egyik élelmiszer a 6 közül, amire ársapkát tett a kormány, emiatt vagy ki sem teszik a polcokra, vagy lerabolják rögtön az élelmes vevők, ha végül mégis néhány csomaggal kipakolnak.
2022. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Igen, lemaradtál valamiről, úgy hívják, árstop.

Kötelező a piaci árnál olcsóbban adni, ennek pedig vannak kellemetlen következményei.

2022. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igen, de a cukor baromi sok ideig elég és eddig nem pont az volt a népítélet, hogy a cukor káros, minél kevesebbet kell belőle használni? Ehhez képest úgy viszik, mintha tonnaszámra gurítanák magukba a cukrot, pedig biztos vagyok benne, hogy nem ez a helyzet. Bezzeg a kockacukorhoz és a porcukorhoz, ahhoz hozzá sem nyúlnak. Teljesen abszurd, ami történik.
2022. okt. 19. 00:37
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Hát, nem ismered a mondást?: Viszik, mint a cukrot😂
2022. okt. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Befőzési időszak van, és aki komolyabban foglalkozik vele, az bőven vásárlási limit felett használ. Szerintem ez az oka.
2022. okt. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Én is főztem lekvárt a nyáron, akkor vettem 3kg-t, kimaradt a fele, azóta se fogyott el. Szerintem évi 2kg-t használunk el ketten maximum. De kolléganőm minden héten vesz 1kg-val állítása szerint és náluk el is fogy
2022. okt. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Kell a cefrébe és a lekvárba .
2022. okt. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Mert az állam megvédett téged. Amerre én járok mindenhol van kristálycukor, igaz nem árstoppos ezért 0,80 cent.
2022. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

csak magyarorszågon van cukor hiány .

ahol szerencsėre most élek se ár stop se limit nincs cukor vásárlásra .

2022. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nincs hiány.

Olyan emberek vannak, akik több száz kilót vásárolnak fel belőle.

2022. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!