Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajvágás ?( àtmenet)

Otthoni hajvágás ?( àtmenet)

Figyelt kérdés

Azon gondolkozok, hogy elkezdeném itthon vágni a hajam, mivel csak az, hogy oldalt körbevágja a fodrászom 3500 ft.

Van remington gépem itthon.


Szerintetek letudnám vágni videók segítségével àtmenetesbe a hajam? Mid fade szokott lenni



2022. okt. 26. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Le, de nem elsőre. Sőt, sokadikra, nagyon sokadikra, főleg akkor, ha életedben nem vágtál még hajat és azt sem tudod, hogyan kell felépíteni az átmenetet, milyen irányban és hogyan vágj.


Ha neked nem gond, hogy furán fog kinézni a hajad egy ideig, akkor próbálgasd, aztán majd csak belejössz. Viszont 2 tükörre és/vagy külső segítségre szükséged lehet azokon a helyeken, amiket nem látsz be. Vagy kamerával rányomod a live-ot egy kijelzőre.


A tanácsadásom 3500 Ft + áfa és akkor nagyon nagylelkű voltam :)

2022. okt. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 4100-at fizetek és a környéken nincs is olcsóbb. Szerintem becsüld meg ha csak annyi
2022. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!