Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozástol az arcom...

Borotválkozástol az arcom nagyon csúnya, szőrtüsző gyulladásos valszeg, mit javasoltok rá?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:

ez kimaradt:

21/F vagyok

ezeket hasznalom:

-dm-s szortuszo gyulladas csokkento,feher tegelyes,natura vita

-Loreal borotvalkozas elotti hydratalo gel

-Avon borotv. utani balzsam (aloe vera,teafa tartalmaz)

-Gillete Mach3 Turboval borotvalom a nyakam korul (az elektromostol sok szorszal befele not ezert begyulladt es nem tudtam leborotvalni)

-az arcom Philips HQ9070 nel borotvalom


Regeben jartam bororvoshoz ez csomo szert kiprobaltam(Zineryt,Dalacin,......nagyon sok mindent)de legjobban az Aknesol valt be.

A mostani problemamal is voltam regebben,de azt mondta az orvosno hogy hasznaljam azt amit akkoriban felirt(gyogyszertarban keszitetett atlaszo szesz)

2010. szept. 28. 11:41
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy kep:

[link]

2010. szept. 28. 11:41
 3/5 anonim válasza:

egy bőrgyógyászt javaslok rá. ha ő nem tud segíteni akkor semmi!

nekem is volt/ van így. annyit csinálok, hogy hetente egyszer borotválkozom, a hatodik napom már szőrösmajom fejem van,de inkább ez mint a pizzakép.

aztán lehet csökkenteni az időt, 5napra, stb...

amúgy tuti hogy steril az a borotva? már ammenyire lehet persze? borotválkozás előtt lehet nem ártana vmi fertőtlenítővel átkenni, meg 10-15perccel az arod is mosd meg szappannal. így klevesebb az esélye hogy vmi baci ottmarad és elfertőzi.

2010. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ja bocsi, voltál bőrgyogyinál...

hát semmiképpen ne borotválkozz minden nap. attól csak rosszabb lesz. tényleg, heti 1 max 2szer. aztán elválik mi lesz.

ezt a fertőtlenítős dolgot meg mindenképpen próbáld meg. én arcszesszel szoktam kenni magam, néha tocsogok is benne, jó pacsuli szagom van,de nem zavar, addig legfeljebb nem megyek emberek közé, a család meg elbírja viselni és még nem is jönnek ki rajtam kis tüszűgyulladások

2010. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A borotvát a szekrényemben tartom,aminek az ajtaja fel,lecsukható. Azért is ,hogy a furdoszobaban ne "fulladjon" be a melegben,párában.( nem ér a penge semmihezsem,kis tartojaban van)

Igen erre mar en is gondoltam,hogy fertotlenitovel attorolgetni a penget. Szoktam is csinalni borotvalkozas elott neha. Arcot mindig szoktam elote mosni,legtobszor furdes utan szoktam borotvalkozni.

2010. okt. 6. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!