Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A korom miatt nézek ki ilyen...

A korom miatt nézek ki ilyen rosszul? 25 éves vagyok,és nem tudom hogy most megöregedtem,vagy a rossz életmódnak köszönhetően nézek ki ilyen rosszul.

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon szép voltam,de már be van esve az arcom,sokat fogytam,meg olyan fáradt, nyúzott,megviselt fejem van,és ezt többen észrevették. Egésznap nem eszek,csak az energiaitalt iszom,meg cigarettázok, mindenki szerint azért van,mert rossz az életmódom, viszont én úgy gondolom, hogy a korom miatt van, egyszerűen megöregedtem és ezt el kell fogadni.

2022. okt. 28. 02:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hallod, téged sem az eszedért szerethetnek.
2022. okt. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Más meg örülne, ha fogyna...
2022. okt. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyél is azért néha!
2022. okt. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A kéményseprők is a korom miatt néznek ki rosszul. Szóval lehet.
2022. okt. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
25 vagy. Cigin meg cukros löttyön élsz. Én 35 vagyok, cigizek, sminkelni csak alkalmakkor szoktam, nem iszok energiaitalt mert már a szagától hányok kb, eszek rendes kaját, gyümölcsöt és képzeld letagadhatok kb 5-8 évet. Szóval nem, qrvára nem attól vagy csúnya mert megöregedtél, hanem mert teljesen lestrapálod a testedet ilyen szarokkal.
2022. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Talán normálisan kéne étkezned, változatosan, vitamindúsan, letenni a cigit és az energiaitalt és napi 8 órát aludni, meg sportolni sem ártsna. Engem 26 évesen még mindig 20-nak szoktak nézni, mert egészségesen élek.
2022. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egészseggesen élsz, az nem semmi. Fő a kinézet! 😂
2022. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem fainul szétcsaptad magad.
2022. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egésznap nem eszek,csak az energiaitalt iszom,meg cigarettázok,"


Á..biztos csak a fránya életkor, még véletlenül se az életmód..🤦🤣


Cigi.. szerinted egészséges?

Nem eszel semmit.. szerinted egészséges?

Energiaital... szerinted egészséges?


Bocsi, gyenge kamu!

2022. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, de egészségesen élek. Nem cigizem, alkoholt csak alkalmakkor iszom, napi 1 kávé. Sok víz, sok zöldség (vegán vagyok, szóval az alap), sok gyümölcs, sok alvás és mozgás. Sokat számít a bőrápolás is (főleg a retinol, az SPF és a hidratálás). Jobban nézek ki, mint 18-20 évesen, szóval leginkább az életmód számít. Jah és ezt nem nehéz fenntartani, mivel a kedvem és a motivációm is sokkal jobb ezek mellett.
2022. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!