Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A korom miatt nézek ki ilyen...

A korom miatt nézek ki ilyen rosszul? 25 éves vagyok,és nem tudom hogy most megöregedtem,vagy a rossz életmódnak köszönhetően nézek ki ilyen rosszul.

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon szép voltam,de már be van esve az arcom,sokat fogytam,meg olyan fáradt, nyúzott,megviselt fejem van,és ezt többen észrevették. Egésznap nem eszek,csak az energiaitalt iszom,meg cigarettázok, mindenki szerint azért van,mert rossz az életmódom, viszont én úgy gondolom, hogy a korom miatt van, egyszerűen megöregedtem és ezt el kell fogadni.

2022. okt. 28. 02:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy nem vagyok csúnya,csak abbahagytam a sportot,és lefogytam 48 kg-ra(172 cm vagyok) és mindenkitől azt kapom, hogy milyen nyúzott fejem van,meg hogy egyek már rendesen stb,mert mindenki azt fújja hogy a szar életmód miatt van. És ezzel eléggé fel tudnak baszni,25 leszek áprilisban már nem vagyok fiatal, egyszerűen el kellett fogadnom hogy sajnos megöregedtem,és mindenki azt fújja hogy nem a köröm miatt van,én meg úgy érzem hogy nagyon is amiatt van mert régen pl nem volt ennyi betegségem,meg rosszullétem mint most.
2022. okt. 28. 14:28
 12/19 A kérdező kommentje:
*korom miatt
2022. okt. 28. 14:28
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez jut rólad eszembe:

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2022. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A 83 éves nagymamámban több az élet, mint benned. Ő még mindig túrázni jár, vannak hobbijai, élvezi az életet. Te meg 25 évesen nyekeregsz…szánalom.
2022. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 NTBS ***** válasza:
Nem az életmóddal van nagy baj.
2022. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát jó de én mindig egy szép,csinos lány voltam,az utóbbi pár hónapban érzékeltem hogy szarul nézek ki. És úgy érzem, hogy ez a korom miatt lehet. Bár,hétfőn megpróbáltam egészségesen enni, illetve úgy döntöttem hogy jövőhónaptól vissza megyek edzeni. Hátha lesz valami változás.
2022. okt. 28. 16:09
 17/19 Noren1989 ***** válasza:
Kicsit fogalalkozz magaddal,ennyi az egész. Depis nem vagy véletlen?
2022. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depis,csak rengeteget dolgozom, mellette tanulok,és egyre kevesebbet edzettem, abbahagytam az arcápolási rutinomat,mert eddig kentem magam egy csomó mindennel. És kizárólag energiaitalt fogyasztok cigivel,van hogy szinte semmit nem eszek egy nap. És azon kaptam magam hogy egyre szarabbul nézek ki. És anyám tegnap ezt megjegyezte,mert vásárolni voltunk és azt mondta hogy sorvadok össze,és mondtam neki hogy már én se vagyok fiatal,erre ő azt mondta hogy hülye vagyok mert ez nem amiatt van,hanem azért mert nem eszek.meg állandóan cigarettázok,na meg a sok energiaital is rátesz. De én nem gondoltam volna hogy ennyire lesorvadok ha nem eszek, nyilván tudtam hogy ez nem egészséges,de azért erre nem számítottam.
2022. okt. 28. 16:52
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek ezt a gyenge trollt!
2022. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!