Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon jó hajápoló ès arcápoló?

Nagyon jó hajápoló ès arcápoló?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon töredezett , vèkonyszálú . Az arcom pedig hámlik , ès pattanásos.

20 /L (ár nem igazán számít)

Èn úgy vagyok vele hogy inkább kiadok több pènzt egy olyan termèkre ami tènyleg jó minthogy feleslegesen költsek olyanra ami nem èr semmit .



2022. okt. 29. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy oldal az a neve hogy Skinmart,nagyon jó termékek vannak azon az oldalon, professzionális összetevőkkel. A hajadra én most nem hajapolót fogok ajánlani,arra majd ajánl más,mivel nekem göndör hajam van így nem tudok segíteni,viszont annyit tudok mondani hogy szedjél vitaminokat,főleg B vitamint,cinket,szerezz be egy jó minőségű hajvitamint de ne ilyen Hairbunny féléket. Van a DM-nek egy sajátmárkás hajvitamja az is nagyon jó.
2022. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
B vitamin arcra nekem is bevált, illetve nekem még ezek: parfüm, illatmentes (!!) babaolajjal mosom le a sminket, utána rögtön Elyn’s lab arclemosó. Szerintem ez a legjobb ever❤️ És minden bőrtípusra jó, kíméletes. Majd használj valami szinten illatmentes jó minőségű arckrémet, ami megfelel a te bőrtípusodnak (én Benton csiganyálasat használok, ez elég jól bevált - nem olcsó de rengeteg ideig elég)
2022. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tényleg jó a csiganyálas krém? Mert már egy ideje kiakarom próbálni,de mindig mást veszek helyette.
2022. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nekem jó, nem jelenti azt, hogy neked is az lesz, de én már elég régóta használom és hosszútávon eddig pozitív vele a tapasztalatom:) értsd: nem pattogzok ki tőle, nem zsírosít, ápol. De egyébként semmi extra ezen kívül.
2022. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajadra használj ricinus olajat. Mosás előtt kend be vele és hagyd rajta legalább fél óráig.

Az arcodnál pedig ki kell tapasztalni milyen a bőrtípusod. Próbáld ki esténként a dupla tisztítást, használj előbb olajos majd habzó arctisztítót (bőr típusodnak megfelelően), hidratálót és fényvédőt. A parfüm és alkohol mentes termékek hatékonyak.

2022. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!