Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Covid okozhat pattanásokat?

Covid okozhat pattanásokat?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok beteg, de már úgy azelőtt hogy jelentkezett volna nálam kijöttek rajtam pattanások. Nekem úgy általában szép szokott lenni a bőröm, de menstrucáió előtt kiszokott jönni 1-2 kis pattanás, és ennyi. De most meg az egész homlokom ilyen pattanásos.

Sőt van egy olyan kicsi hely is ahol olyan sárgás folt is van rajta, ami eddig sose volt az arcomon. Már azt se tudom, hogy most jobb lenne ha teljesen elhagynám a bőrápolási cuccaimat, vagy nem.

A G&G retinalját, a Balea arclemosóját, a G&G Niacinamid szérumát, a Revox szalicilsavját, és a Revox c vitaminos szérumát használom, eddig semmi problémám nem volt ezekkel a termékekkel, már több éve használom őket, a revoxot csak pár hónapja, de azzal se volt eddig semmi problémám.

Míg beteg voltam szedtem be fájdalomcsillapítót, c vitamint, meg a torkomra ilyen szopogatós gyógyszert.


2022. nov. 1. 20:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!