Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerek vannak...

Milyen módszerek vannak töredezett haj ellen?

Figyelt kérdés
Kezdd eltöredezni a hajam és nem igazán szeretném levágatni, mert régóta növesztem. Olvastam hogy vannak erre házi készítményű pakolások. Vélemények mik használnának? Illetve láttam hajvég eltávolító gépet, kinek hogy vált be?

2022. nov. 2. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Az ollónál biztosabb módszer márpedig sosem lesz.
2022. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyszer már széttört, az isten nem forrasztja össze neked.


Vágass belőle, mert csak több le fog törni, emiatt nem is nő, és csúnya is lesz.

2022. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt hallottam, hogy hajolajat kell használni, vagy valami kihagyható kezelést, ami bevonja a hajat és megakadályozza, hogy így törjön. De ez nem befolyásolja a már törött hajat, le kell vágni
2022. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is vagass belole valamennyit, esetleg olaplex, k18, de full toredezett hajat ezek sem rakjak rendbe. Ha meg mar levagtad akkor hot oil treatment, megelozesre.
2022. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én sem voltam hajlandò sokáig vágatni belőle, aztán már muszáj volt és milyen jòl tettem, azòta gyorsabban nő!!!
2022. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. nov. 3. 14:59
 7/7 anonim válasza:
ne vasald es nem fog toredezni
2022. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!