Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok!!Rézvörösből fekete?...

Lányok!!Rézvörösből fekete? Be merjem vállalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lányok,vagy akár fiúk,akiknek már sok színű volt a hajuk,most tőletek szeretnék kérdezni. Szóval,nekem a hajam mindig is vörösre volt festve,kb 2evig voltam intenzív vörös,de előtte rézvörös voltam,és elkezdett hiányozni egy ideje a rézvoros,ezért befestettem,viszont nem tudta befogni a festék a hajam az intenzív vörös miatt,ezért rá szokitettem. Már nyár óta rézvoros vagyok,és úgymond ezt is elkezdtem unni, feketét szeretnék,vmi ujat is kipróbálni... De mivel a rézvoros már rendesen világít a hajamon,nem merem befesteni feketere mert mi van ha a vörös atüt a feketen,nyilván több festés után már nem fog,és tudom hogy sotet szint viszek rá a vilagosra,de akkor is félek.:C Bocsánat ha hosszú lett! Köszönöm a válaszokat!

2022. nov. 5. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg átütne a vörös. Fodrásznak is többször kellene leszivatni. Nagyon roncsolná ez a hajad.
2022. nov. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én voltam szőke, vörös, lila, fekete amit el tudsz képzelni.

Én is vörösből lettem fekete, nem kell hozzá szivatani, 1x 2x majd újra kell festeni feketére és akkor már nem fog átütni a vörös. Ha leszivatod vissza kéne pigmentálni stb...

mehet rá a fekete, h nagyon kopik újra fested. NEM fog tőle tönkremenni a hajad.

2022. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!