Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hány Hajszál hullik...

Lányok, hány Hajszál hullik ki Fésülés és Hajmosás közben? Az normális, ha Nekem fésülésnél kb. 10-15 hajszál és hajmosásnál 20-30 hajszál hullik ki?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre, hogy fésülés és hajmosás után elég sok hajszál hullik ki és kicsit aggódok, mert, nagyon szeretem, hogy ilyen dús a Hajam. :C Nektek mennyi hullik ki?

2022. nov. 7. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 50 szál még mesze nem kóros.
2022. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10-15, illetve 20-30 hajszál az még semmi. Amúgy a internet szerint napi 50-100 szál kihullása az normális.
2022. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tyukanyo válasza:
51%
nekem is sok hullik ki, egyszer azt hittem hogy rakos vagyok de ez normalis
2022. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fene se' számolja!

A fodrász szerint napi 100 normális

2022. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem neha több is. Napi 100 teljesen rendben van
2022. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugodtam.☺️ Mindenkinek Köszönöm. Még mások is írhatnak.
2022. nov. 8. 17:46
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem egy időben borzasztó sok hullott ki, ami lehet, hogy normális, mert abban a kategóriában van, nem tudom, mert nem számoltam meg, hogy pontosan száz, vagy afölött van.


Aztán elkezdtem inni kollagént, és érezhetően sokkal kevesebb jön ki mondjuk hajmosásnál. Előtte csomókban, most meg talán, ha 4-5 szál kijön.


Szóval biztos, hogy normális, mert a haj folyamatosan cserélődik, addig, amíg nem kopasz foltokról beszélünk.

2023. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!