Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el a...

Hogyan tüntethetem el a szemem alatti, sötét karikát? Mármint véglegesen, nem sminkkel.

Figyelt kérdés
Régóta és rendszeresen használok arc- és szemránckrémet, mégis "előjött". Eddig azt hittem, fáradtság miatt, de már hetek,hónapok óta ott van. 36 éves vagyok. B12 vitamin valóban segíthet?
2010. szept. 28. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyomroddal nincs problemad?


A vashianya is okozhatja!

2010. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia, gyomrommal nincs.

Vashiányom lehet...:(

2010. szept. 29. 09:54
 3/6 anonim válasza:
Van aki sehogyan sem tüntetheti el. A makkaegészséges 3 éves fiamnak is van: voltaképp születése óta. Alkati sajátosság is lehet. Ne bánkódj miatta, jellegzetessé teszi az arcodat.
2010. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiadnal ez alkati, de jelenleg ez most alakult ki, tehat van valami belso ok, ami ezt kivaltotta!


Belsosegek, mint maj, marha maj, vese, cekla.


Ezeket kellene fogyasztanod, es csalannak is van vastartalma, de tisztito hatasa is, ezt fogyasszal.


A ceklat erdemes frissen fogyasztani, de kissebb adagokban, mivel igy hatasosabb.

2010. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sötét karikák ellen csavarjunk tüllkendőbe egy kevés, nyers, reszelt burgonyát, vagy néhány szelet kivit. Tegyük a pakolást 15 percre a szemünkre és pihenjünk mi is egy kicsit. Végül itassuk fel a nedvességet, igazán csodákat művel.


Nekem segített!

2010. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!