Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cigányként mennyire lenne gáz...

Cigányként mennyire lenne gáz szoláriumba járni?

Figyelt kérdés
Undorítóan fehér vagyok, édesapámon és rajtam kívül a családban mindenkinek szép barna színe van, rokonoknak ugyanúgy. Nem látszik rajtam, hogy cigány vagyok, így nem a szolisok véleménye aggasztana, hanem az ismerettségi köröm. Már így is sok rokonom illet olyan jelzőkkel, hogy "szőke cigány", "Billie Eilish Lidl kiadásban", "albínó cigány". Nyilván nem bántásból mondanak ilyeneket, szimplán csak szívatnak, de tartok a reakciójuktól. Attól tartok, ha szoliba járnék, új jelzőket kapnék a kedves rokonaimtól. :)
2022. nov. 10. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ne a rokonaid miatt kezdj el járni szoláriumba, hanem azért ha NEKED problémád van a színeddel.


Mi is cigányok vagyunk, és rajtam latszódik a legkevésbé származásom.

Sosem bántottak érte a családtagjaim, sőt örültek neki, hogy például zökennő mentesen találhatók állást, úgy hogy fel is vesznek.


Fehér bőrű, szőke hajú lány vagyok. Mindig meglepődnek mikor belököm a tényt hogy már pedig én cigány vagyok (barátok)


Lehet azért bántanak téged ezzel, mert ők sem haragudnának érte ha fehérnek születnek. Mint mondtam a fehérek sok előnynek nézhetnek szembe.

2022. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy titkon fehér bőrre vágynának. Mint mondtam szimplán csak szívatni szoktak vele, mi ilyen "szívatós" család vagyunk, de ettől függetlenül összetartók vagyunk. Hozzátenném nem folyamatosan szívatnak, és nemcsak engem, hanem konkrétan mindenkit. Annyi csak, hogy mostanában elkezdett zavarni a bőrszínem, de nem akarom ezt bevallani nekik. Na de mindegy erőt veszek magamon, igenis eljárok szoliba és tűrni fogom a szívatást, sőt még vissza is vágok majd. :D
2022. nov. 10. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ti nem szivatjáok, hanem alazzatok egymast.
2022. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ne foglalkozz velük, nem véletlenül lettél te világosabb fejben is..

Utálatos buta prolikkal nem szabad foglalkozni.

Örülj neki, hogy nem látszik, hogy roma vagy, legalább egy csomó előítélettől is megkímél az élet.

2022. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha barnább bőrre vágysz, akkor menj el, mint bárki más. De ne azért, hogy a családodnak megfelelj, hanem csak akkor, ha te úgy éreznéd jobban magad.
2022. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülj hogy nem vagy barna, majd a strandon lebarnulsz ha annyira akarsz
2022. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!