Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bronzariumba járok de szolariu...

Bronzariumba járok de szolariumba is szoktam járni, mennyire tesz jot ez a színemnek, hogy mindig masmilyen bronzariumba vagy szoliba megyek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább a ráncok miatt aggódnék. 30 éves korodban simán elhiszik majd, hogy 40 vagy.
2018. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A színednek nem tudom mennyire tesz jót, de a helyedben nem vinném túlzásba a szolit. Hamarabb megöregszik tőle a bőröd, sőt a bőrrák kockázatát is nagyon erősen növeli, épp ezért szerintem nem éri meg pár évig mindig szép lebarnult bőrrel mászkálni, ha utána hamar csúnya ráncos leszel, vagy mégrosszabb, rákos.

Ezt teljesen jó szándékból mondom.

Ha nagyon akarsz egy kis színt, nyáron a napozást ajánlom, de azt sem túlzott mértékben, télen pedig szerintem mindegy hogy milyen színű vagy, úgysem látszik annyira.

2018. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!