Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus arctisztítás fél...

Kozmetikus arctisztítás fél év után?

Figyelt kérdés

Eléggé problémás bőröm van, kiskorom óta küzdök pattanásokkal. Évekig jártam különböző kozmetikusokhoz, de az egyetlen hatás amit észleltem az volt, hogy sok be nem gyógyuló seb és heg keletkezett az arcomon ezért abbahagytam. Meglátogattam egy bőrgyógyászt aki tenutan antibiotikumot írt fel 3 hónapra, amit az utolsó két hétben meg kellett szakítanunk, mert ráment a fülemre. Ettől függetlenül viszont nagyon jót tett, már kevesebb pattanásom van és aligha akadnak gyulladtak, viszont így fél év után kezd zavarni a sok mitesszer, amiknek fekete a teteje és egyre jobban betokosodnak. Egy kozmetikai kezelésre lenne érdemes elmennem kitisztítani, vagy ezzel megint csak rontanék a helyzeten és forduljak inkább újra a bőrgyógyászhoz?

17/L



2022. nov. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Kozmetikus jó ötlet
2022. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Bőrgyógyászból csak a magán jó
2022. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magánhoz járok és nem egyből roaccuatan-t akart adni úgyhogy bízok benne
2022. nov. 12. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A jó kozmetikus semmiképp se ront a bőrödön, de lehet a bőrgyógyász kéne előtte.
2022. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!