Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási termékeket...

Boo666 kérdése:

Milyen arcápolási termékeket ajánlanátok, ha az arcbőröm egyszerre száraz és könnyen olajosodó?

Figyelt kérdés
Nincs arcápolási rutinom, sosem érdekelt komolyabban a szépségápolás, de kezdem érezni, hogy most már megérdemelne egy kis odafigyelést az arcom. Mivel nem ástam bele magam a témába (nem is tudom, hol kéne elkezdenem), abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen termékeket használtok/ajánlanátok, ha a bőröm elég érzékeny, száraz, mégis nagyon könnyen olajos lesz? Vagy hol kéne kezdenem a mélyebb keresgélést, kutatást? Mik azok az alapok, amikre szüksége lehet a bőrömnek (ennyi információból kicsit nehéz, én is tudom)?

2022. nov. 14. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj pl a skinsmart.hu-n.
2022. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

tp makeup csinált sok ilyen videót a témában illetve ott van tindigo is de őt kevésbé szeretem mert nagyon rámenősen csak a saját cuccait szokta reklámozni.

én személy szerint könnyű állagú mégis hatékonyan hidratáló krémet javasolnék nekem ő az örök kedvenc:

[link]


arclemosónak is az ő családját ajánlom:

[link]

2022. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!