Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfelelő ez a bőrápolási...

Megfelelő ez a bőrápolási rutin? Milyen termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Reggel ilyen isanás szappanmentes arclemosó gélt használok, este pedig clean&cleares kurkumás gélt.

A bőröm alapvetően nem problémás, az orrom mitesszeres és pár pattanásom szokott csak lenni. Megfelelők ezek a termékek? Milyeneket ajánlanátok?(lehetőleg ne túl drágát)



2022. nov. 17. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én Nivea sminklemosó/arctisztítóval törlöm le este a sminket, heti 1-2x használok Doterra Facial Cleansert (ez kicsit drágább, de hónapokig elég), és Estee Lauder hidratáló krémmel is be szoktam kenni, de nem minden nap. Évekkel fiatalabbnak szoktak nézni amúgy (26 vagyok).
2022. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fontos az arclemosás után a hidratálás is, de amúgy igazából senki nem tudja megmondani, hogy neked pont mi kéne

azt mondtad alapvetően nem problémás a bőröd, ez azt jelenti hogy jó amit most csinálsz

miteszerek ellen nekem arcmaszkok segítettek, a pattanásokat pedig tapasszal ragaszd le, és ha nagyon zavarnak, akkor meg tudod előzni őket niacinamiddal

2022. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges 2 gyakorlatilag egyforma lemosó.

Este is használhatod azt amit reggel. Egy hidratáló krém még jó lenne.

2022. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Niacinamide a mitesszerekre, fenyvedo (en ebbol biodermat hasznalok) es egy hidratalo (nekem ebbol ordinary-s van) mondjuk.

Nem tudom mi neked a nem tul draga kategoria, de szerintem az ordinary, geek&gorgeous, revox nem draga markak.

Revoxot az en borom nem birja, akarmit probaltam toluk, gyulladt pattanasiam lettek, de nekem kifejezetten problemas a borom, igy attol meg masnak bevalhat.


Az pedig, hogy kit mennyivel neznek fiatalabbnak, leginkabb genetika. Engem is 20 korulinek szoktak tippelni, pedig mar inkabb a 30 fele kozelitek, de ez nem az arcapolasi rutinom erdeme, az is biztos. Anyukam is joval fiatalabbnak nez ki a koranal.

2022. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!