Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet, hogy amikor...

Mitől lehet, hogy amikor kifésülöm a hajam, akkor szép, viszont pár perc múlva 'összeállnak' a ticsek, és úgy néz ki mintha 2 napja nem fésülködtem volna? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 15:51
 1/9 anonim válasza:
Balzsamozd mikor megmosod a hajad.Használj hajolajat,mikor megszáradt a hajad.Szerintem csodákat tesz. Vagy használj másik sampont.
2022. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyenes a hajad? Amennyiben nem, megkapod a választ, a picit hullámos haj is azonnal elkezd tincsekbe rendeződni és ha újra fesulod megint kuszábbá válhat
2022. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 balzsamozni szoktam az alját, mégis ilyen :/

olajozni nem. De akkor az lehet szerinted a gond, hogy száraz a hajam?


#3 alapvetően egyenes hajam van, de van benne 1-2 hullám (valószínűleg azért, mert alvás közben szárad meg)

Viszont ismerek többeket is, akiknek ugyanolyan jól néz ki fésülés után órákkal is, és nem (teljesen) egyenes hajúak, úgyhogy nem értem

2022. nov. 21. 19:11
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 több sampont és és balzsamot is próbáltam már (akár az elmúlt pár hét alatt is)
2022. nov. 21. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínüeg az a hullám lenne a természetes textúrád, de úgy kezeled mintha egenes lenne és emiatt ha fésülöd szétjönnek a hullámok, szénekazal lesz belőle.


Ápold úgy, ahogy a göndör hajat szokás, be fog bongyorodni.


[link]


Csak nedvesen fésüld, és ezekkel a mozdulatokkal formázd.


A felemást meg két külön blokként kezeld.

[link]

2022. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Amikor befonom este, hogy reggelre hullámos legyen, akkor nagyon hamar vissza szokott egyenesedni, nem hiszem hogy alapból nekem hullámos lenne :(
2022. nov. 22. 12:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár kiskoromban hullámos volt, de most ha befonos vagy ilyesmi, akkor nagyon hamar kidobja. Szerintetek akkor alapból hullámos lenne?
2022. dec. 27. 18:59
 8/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk ismerek olyanokat, akiknek göndör/hullámos a hajuk, egyenesként bánnak vele, mégis szépen látszódik az alap hajformájuk
2022. dec. 27. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom, csak nekem szögegyenes hajam van.


Nem vékonyszálú a hajad? Mert nekem igen, és az ilyen hajnál szokott ez lenni.

2022. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!