Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, aki a hónalját szőrtel...

Lányok, aki a hónalját szőrteleníti, lent is szőrtelen?

Figyelt kérdés
Intimre területet kérdezem.

2022. nov. 22. 15:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
De nem sz.r oral nelkul? Sztem az alap dolog. Bar gondolom kozepkoruak vagy idosebbek irjak ezeket. Meghat sok nonel nem oszt, nem szoroz.. mar mason elbukik hamarabb a dolog. Ugyertem egy tiptop csajtol alap, de aki nem olyan "csini" annak a parja se altalaba.. neki meg mind1 orul barminek.
2022. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Néhányan (még egy-két "tiptop" csaj is) azért ragaszkodik más megoldáshoz, legyen az elöl csak egy fazon vagy legyen az egész rövid, tökmindegy, mert jó oka van rá. De te pl nem hogy meg sem hallanád, amit a csaj mond, de az végképp eszedbe sem jutna, hogy érdekeljen és megkérdezd. Van egy berögzött dolog a fejedben, azt hajtogatod, a többi le van szarva. A fontos dolgok szoktak vita tárgyak lenni, úgy néz ki ez egy fontos téma. Nekem pl rövid. Most kezjem el én is szapulni a többit aki máshogy csinálja? Mert ha nekem lenne olyan szerencsém, hogy a nagy többség fazonírozna és a kisebb százalék csupaszkodna, akkor máris fordulna a dolog. Akkor mondhatnám, hogy milyen idétlenül néz ki egy szőrös pasi, aki kivágja a kukacnál, olyan mint egy tangás majom, vagy mondhatnám hogy döglött halnak néz ki a női csupasz nemiszerv, hogy egy zenészt idézzek ... De nem teszem. Te viszont: "biztos középkorúak írják ezeket", meg a szőrös lányok igénytelenek stb. Hagyd már élni azt aki nem olyan konzumidióta tömeg ember mint te. Ők sem b@$ztatnak téged. Keress olyat, aki nyírja a gyepet, más bugyijaval meg ne foglalkozz. Ha meg belefutsz egy "olyanba", kérdezd meg, hogy miért nem teszi. Lehet, hogy tanulsz vele valamit 16 évesen.
2022. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem aztan mind1.. nem kell mindenkinek egyeterteni. Ha nemjon be, nemjon be
2022. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!