Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Edzőteremben mindenféle...

Edzőteremben mindenféle szagokkal találkozik az ember. Mégis van pár nő, akiknek annyira erőteljes illatuk van folyton, hogy méterekről is jól érezhető. Mivel érik ezt el?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy szándékosan befújnák magukat parfümmel edzés előtt, pláne nem ennyivel. Férfiként használok dezodort, meg parfümöt a mindennapokban, de nálam ennyiben ki is merülnek ezek. Milyen termék lehet, ami méterekről is ilyen jól érezhető?

2022. dec. 4. 10:08
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Pedig de. Vagy munkából megy és rajta marad vagy előtte befújja, mert tudja h bazi büdös van a teremben és ha rólunk árad a jó illat, akkor kevésbé érzem a többi sz-rt.

Fölösleges túlromantikázni a dolog, egy nő se kel fel rózsaillatú izzadsággal :D

2022. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem minden nőnél van ez sem, éreztem már mindenfélét, hisz ez a természetes... De néhány nőnél olyan erőteljes illatok vannak, hogy akkor is érzem, amikor a nőt már nem is látom. Bőrpermet, parfüm, szpré, ki tudja mi lehet a forrása, de rohadt intenzív
2022. dec. 4. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkora csoda amúgy, ha edzés közben kimelegszik valaki, akkor jobban párolog a parfüm ami rajta van, erőteljesebb lesz az illata. Én is vettem már észre pl koncerten, hogy egyszer csak megcsapja az orrom az a parfüm, amit előző nap fújtam magamra.
2022. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!