Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy úgy nézzen ki mintha meg mostam volna? Van valami praktika amitől eltűnik a zsír a hajról? 18/L

Figyelt kérdés

Mindennél és mindenkinél jobban utálok hajat mosni, anyám mondta ,hogy mire haza ér mossam meg mert mert már nagyon zsíros ami igaz is.

Hosszú hajam van.



2022. dec. 13. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Beszórod liszttel, az felszívja. Majd utána normálisan hajat mosol, hogy tiszta legyen. Ne legyél igénytelen.
2022. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Erre valo a száraz sampon
2022. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért legalább heti egyszer mosd meg. Keress jó minőségű sampont, aminek tovább látszódik a hatása. Közte pedig tudsz szárazsampont vagy hintőport használni, de csak óvatosan, mert mindkettő túlzott használata károsítja a fejbőrt.


+ Ha ennyire utálsz hajat mosni, akkor vágd le. Mi értelme a hosszú hajnak, ha nem viseled gondját? Előnytelen minden szempontból.

2022. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Vágd le a hajad kopaszra
2022. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
22%
Teszek feljelentést a rendőrségen, mert attól, hogy valaki E/1 személyben ír, még másokat is sértegethet vele, mert az oldal engedélyezi.
2022. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Kend rá a kenyérre.
2022. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vettem száraz sampont.
2022. dec. 13. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A száraz sampon jó, de nem helyettesíti a hajmosást. Szóval szükséges időnként hajat mosni, a szárazsampon igazából akkor jó, ha pl. már kéne hajat mosnod, de szeretnéd kitolni egy nappal.
2022. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom hogy a száraz sampon után is pár nappal már hajat kell mosni, nem jó ha még tovább tolódik... Nekem derékig érő, ráadásul göndör(szerű, mindig máshogy sikerül a mosás hullámos és csigás között xd) mégis hetente-kézhetente megmosom, pedig képzelheted mennyire egyszerű kifésülni (segítek, nagyon nem)

Próbáltál már tisztító sampont/növényi, természetes eredetűt és elhagyni a szilikonos, szulfátos, alkoholtartalmú hajápoló termékeket?

Valamint ahogy a #3-as is mondta, a másik megoldás a vágás, rövidebb fruzura. Kevesebb gond, gyorsabb száradás.

2022. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még.
2022. dec. 17. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!