Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Huszonéves fiúk! Van, aki...

Huszonéves fiúk! Van, aki gyantáztatja vagy borotválja a felsőtestét?

Figyelt kérdés

Nem is lenne gond a szőrrel, de csak foltokban nő. A mellkasom közepén meg a mellbimbók körül és a köldököm körül van szőr, és elég hülyén néz ki így. Ha egyenletesen lenne szőrös, nem is foglalkoznék vele, jól állna, de így azon gondolkodok hogy le kéne szedni.

Van aki, jár gyantáztatni? Nem ciki a család előtt, ha meglátnak félmeztelenül, hogy tisztára szőrtelen vagy?


2022. dec. 14. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ruhában jársz nem? Vagy félpucéran közlekedsz a belvárosban? 😂 Amúgy meg kit érdekel, ki mit gondol, ha esetleg meglát. Most nehogy már másnak akarjunk megfelelni. Épp elég hibbant van ebben a világban, akik ezt játsszák.
2022. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk teljesen igazad van, hogy sok a hibbant😅


Otthon általában nincs rajtam póló,

2022. dec. 14. 09:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyáron meg strandon, udvaron, nyaralóban is csak egy fürdőgatya van rajtam. Utcán persze felöltözök.
2022. dec. 14. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé szőrös,én nem szeretem,nyáron mindig leborotválom,gyantáztattam is már,de egyszerűbb magamnak borotválni. Először nekem is ciki volt,amikor megláttak csupaszon (én is szeretek félmeztelen lenni nyáron) de egy két kérdés,aztán senki nem is foglalkozott vele. Most már teljesen természetes.
2022. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Igen. Én sokáig gondolkodtam, de elkezdtem borotválni. Sokkal jobb.
2022. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is borotválom. Eleinte kicsit ciki volt, mert minden ismerősöm, megjegyezte, már aki látott félmeztelen,de már megszoktam.
2023. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!