Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna festett haj visszanyer...

A barna festett haj visszanyerheti az eredeti színét?

Figyelt kérdés
Szóval még a héten festettem a hajam egy sötétebb lilás árnyalatra. Nekem alapból nagyon sötét barna hajam van, és csak néhány tincs lett festve és nem annyira feltűnő de a hajam világosabb lett úgy általánosságban és igazából már kezdem megbánni, és a fodrászom szerint a tincsek, amik be lettek festve majd kiszőkülnek mert azok a tincsek ugye szőkítve lettek. A szőke tincsek lekopnak majd egy idő után? Vagy már örökre ott maradnak? Visszanyerhetem még a természetes sötét barna hajam? Légyszi, aki tud az segítsen ebben! Köszönöm szépen!

2022. dec. 16. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szokites csak le tud nőni. Vagy visszapigmentaljak az eredetihez hasonló színre.
2022. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum lenő, de nem barnul vissza.
2022. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szőkített haj nem nyeri vissza a színét, de hasonló árnyalattal mint a saját hajad, átmész rajta, és kész.

Ami nem volt szőkítve, az vissza kophat hasonlóra mint az eredeti, de szerintem akkor már érdemesebb átmenni egy közép barna hajfestékkel a hajadon, az majd nagyon sötétre befogja, és úgy nem lesz ronda lenövésed.

2022. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2022. dec. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!