Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan erősítsem meg a szakáll...

Hogyan erősítsem meg a szakállamat, mit kezdjek a foltokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés szőrzetem nőtt az arcomon, bajszom két oldalt van, középen üres, államon foltokban van. Oldalt csak pihék nőnek.

Szeretném ha legalább az államon illetve a bajszom dúsabb, sűrűbb lenne.

Van erre valami megoldás?


Olvastam a minoxidilről, de kétségeim vannak iránta.

Ricinus olaj mennyit segítene?


21/F



2022. dec. 17. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni ellene, ez genetika.

Nekem sincs csak pár szál 30/f

2022. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Huh iszonyú sokat szenvedek én is. Olyan nekem mintha férfiatlan lennék.. Nagyon zavar, de nincs mit tenni, egyszerűen nem nő arcszőröm csak kevés. :( Én próbáltam minoxidilt, de szintes semennyire nem volt hatásos. Mondjuk az tény, hogy nem rendszeresen használtam. Ricinus még kevesebb siker volt nekem. :(
2022. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtem ricinus olajat és beard roller használni, később jelentkezem a tapasztalatokkal.
2022. dec. 19. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Minoxidill nekem bejott , persze ha alapból nincs ott netán szor tüsző akkor nem segít semmi.
2022. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig csak jót tudok mondani
2023. jan. 1. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit használsz?
2023. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ricinus olajat
2023. jan. 2. 11:58
 8/11 anonim válasza:
Most hogy állsz?
2023. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az első hónapban naponta használtam ricinus olajat, utána 2-3 naponta, most újra naponta. Összességében meg vagyok elégedve. Csodát senki ne várjon, de sokkal kevésbé ritkás, több szőrszál nő, mint előtte. Meg mindig nem nevezném szakállnak, de használom még pár hónapig és meglátjuk.


Saját tapasztalataim alapján a következőt tudom tanácsolni:

Ne borotválkozz 1 hétig. Lefekvés előtt 1 órával már kend fel, de vigyázz ne töröld bele semmibe. Majd mikor már minden szőrszál jó hosszú borotválkozz. Nekem utána kezdett el látványosan sűrüsödni.

2023. ápr. 11. 11:27
 10/11 anonim válasza:
Szia! Mik a tapasztalataid így pár hónapra rá?
2023. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!