Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok! Van erre megoldá...

Kozmetikusok! Van erre megoldás, ha van kifejtenétek?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném az egészet, hogy extra érzékeny a bőröm és borotválkozás után vagy amint kicsit borostás vagyok a bajszom hámlik és piros. Illetve néha régebben a szemöldököm alatt is ugyanez játszódott le. A szemöldök viszketést olykor dörzsöléssel “orvosoltam” ha előjött. Viszont ekkor több szál is kihúzódhatott aztán ezek természetesen nem úgy nőttek és én kitéptem az ilyen kósza szálat vagy valami. Ez most úgy néz ki, hogy egy kényszercselekvés kb. mert random odasimítok mintha le kellene törölnöm amiről le kellene akadni de ha ez sikerül is a szemöldök már sose lesz normális.


Helyre lehet hozni valahogy? Nem a mentális részre gondolok. Köszi F30+


2022. dec. 22. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!