Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettentően hullik a hajam,...

Rettentően hullik a hajam, szinte negyede annyi van mint amennyi 3éve volt. Vettem rá bánfi sampont és hajszeszt, illetve Das Gesunde plus kapszulát ami elvileg hajnővekedés serkentő és hajhullás gátló. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek fog javulni? Használtátok már valamelyiket?

Ajánlanátok esetleg mást? Revalidra sajna nincs pénzem!


2010. okt. 1. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem de édesanyám a Bánfi cuccokat használta és neki is így volt hogy amikor hajat mosott eldugult a lefolyó és már sírt és csak az vállt be neki de ne kever más samponnal!!!

Hát ennyit tudtam segíteni!

Amúgy napi 100 szál normális hajhullás!!Ha kb. attól több csak akkor hullik!

Anyukámnak több volt olyan 150-200-250 szál!


Jah és ne légy ideges nyugodj meg mert ha ideges vagy akkor is jobban hullik a hajad!!

2010. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Száz szál nekem max éjszaka jön ki kb, napközben meg a kétszerese. Egyszer végighúzom a kezem és minimum 15-20szál. Reggeli fésülködésnél meg egy marékkal szedem ki a kefémből.:(
2010. okt. 1. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetnél vérvételre is...
2010. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam kivizsgálásokon és annyit mondtak megfázott a fejbőröm. Ami valós hiszen télen egyszer nem szárítottam meg teljesen a hajam mert késésben voltam. De Ennek már 2,5éve.
2010. okt. 1. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így kezdődött és ez nem normális....
2010. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami más szervi bajod nincs?Mondjuk a fogaid rendben vannak?Esetleg valahol egy a szervezetedben gyulladás,amiről nem is tudsz?Ettől mind hullhat a hajad nem is kicsit.Ezért lenne jó egy teljes vérkép és fogászati vizsgálat.
2010. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden kivizsgálásra elküldtek! De semmit nem találtak.Így megfázásnak nyilvánították. Olvastam hogy idegi alapon is lehet. Utóbbi egy évben az volt elég(szakítás miatt) de már előtte is hullott bőven szóval nem tudom mivel állíthatnám meg.:S
2010. okt. 1. 20:37
 8/9 anonim válasza:

Szia!

nekem is ilyen jellegű problémám van, nagyon hullik a hajam, van, hogy csomóban marad a kezemben. Én is a DM-es hajkapszulát használom valamint a Bánfi sampont, ezeket kb. kicsivel több mint egy hónapja, de eddig nem láttam változást...a hajam alig akar nőni, pedig most már nem vasalom és nem göndörítem:S

2010. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem, vegyél kovaföld kapszulát 1700forint, 60db, napi 2-t szedj. Nekem ezáltal abba marad egy időre, de sajna egy ideje nincs az itteni dm-ben(faluban lakom)
2010. okt. 2. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!