Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, és megyek...

Hullik a hajam, és megyek majd gyógyszertárba fejbőr és hajvizsgálatra. Az ilyen vizsgálatok alkalmával szoktak olyan tanácsot adni, ami tényleg használ hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én voltam. Nem kellett fizetni a vizsgáltért abban az esetben, ha megvettem a gyógyszertárban azokat a termékeket, amiket felírt a nő, aki vizsgált. (Gyógyszertárban volt a vizsgálat.) Én megvettem, de olyan sz.r termékeket még életemben nem szedtem a hajamra, valószínű azért találták ezt ki, hogy a forgalmazó el tudjon adni ebből a sz.r márkából valamennyit. Szerintem ne vedd meg, amiket rád akar majd sózni, mert drága mind és semmit sem ér. Nekem is mondott sampont, vitamint, hajszeszt stb.. Nagyon rosszak.
2011. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ejha! Nekem azt mondták ingyenes, így ha fizettetni akarnak majd velem, akkor se fogok... Most kicsit szomorú lettem, hogy nem biztos, hogy megfog szűnni a hajhullásom a felírt kenceficéktől...
2011. jan. 8. 14:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat. Megkérdezhetem, hogy milyen termékeket adott rá?
2011. jan. 27. 06:46
 4/7 anonim ***** válasza:

megírnátok miket kaptatok a hajatokra, hogy tényleg ingyenes volt-e a vizsgálat és hogy azóta megszűnt-e a problémátok.

Én most készülök ilyenre. :(

2011. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk ingyen volt a vizsgálat a gyógyszertárban. Már nem emlékszem, hogy milyen terméket javasolt, csak arra, hogy nagyon drága lett volna, ezért nem váltottam ki...Több hónapon keresztül kellett volna venni, de annyira viszojt sajnos nem vagyok eleresztve.. :(
2011. okt. 10. 08:57
 6/7 Smel válasza:
Én nem a gyógyszertárban voltam hajvizsgálaton hanem hajgyógyászatba. Csak ajánlani tudom,nekem bevált. TrioHairt keressétek.
2014. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik gyógyszertárba mentél hajvizsgálatra?
2016. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!