Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festeni vagy őszülni? Ti...

Festeni vagy őszülni? Ti melyiket választottátok?

Figyelt kérdés

34 éves hosszú, középbarna hajú nő vagyok. Még vagy 15 éve volt néha festve vagy színezve a hajam, de nem jött be. Pár éve jönni kezdtek szép lassan az ősz hajszálak. Nincs sok, de azért már közelről kezd látszani. Régen fel sem merült bennem, hogy majd ne fessem be, ha őszülni kezd. Nem ismertem senkit, aki így tett volna, mindenki festette a haját. Most valahogy mégis idegenkedem tőle, húzom-halasztom, ugyanakkor nem is vagyok oda az ősz hajszálaimért.


Ti megbarátkoztatok velük, vagy festitek?



2022. dec. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
20 éves korom óta őszülök, ezt választottam. 30N
2022. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fesd, ha neked úgy jobban tetszik, de ne azért, mert mások szerint ciki, gáz vagy szégyellni való.
2022. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Masok velemenye nem annyira erdekel, inkabb en nem tudom, hanyadan allok a dologgal.
2022. dec. 26. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted nem kell festeni, neked tetszik anélkül is, akkor ne fesd be. Ha úgy zavar téged, akkor keress olyan színt, ami neked is tetszik, de semmi esetre se túl sötétet, úgy ugyanis nagyon feltünö a lenövés.
2022. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

12éves korom óta őszülök.


Nem festem.

33/F

2022. dec. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
35 éves vagyok, erősen őszülök, sokáig ellenálltam, de idén elkezdtem festeni. Ha még mindig olyan vastag szálú és dús hajam lenne, mint tizenévesen, akkor nem festeném, de ahogy öregszem, egyre csak gyengül a szerkezete, ezért fehéren már úgy néz ki, mint két marék pókháló. Amúgy 14 éves korom táján kezdtem őszülni, eleinte zavart, aztán megbarátkoztam vele, de a mostani állapot már szerintem is túlzás.
2022. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Festem, mert nekem az tetszik, már őszülés előtt jó 10 évvel elkezdtem festeni :D
2022. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Lenyírattam 3 millisre, és nem festem. Nagyon vagányul néz ki, mindenki meg szokta dicsérni. 47/N
2022. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!