Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vehetek szőkítő port a hasamra...

Vehetek szőkítő port a hasamra? 13/L

Figyelt kérdés

Sötét a szőröm, és szeretném kiszőkíteni.

Hol lehet ilyen port kapni, és mennyibe kerül? (rossmann, vagy dm-ben lehet kapni?)

Hogy kell használni, esetleg kell még hozzá valami, mivel kell összekeverni?

Bocsi a sok kérdést, de nem szeretném elrontani.


2010. okt. 2. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Epilátor. Egyszerűbb:)
2010. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne használj epilátort.Az epilátor sokszor nem kitépi, hanem csak félbeszakitja a szőrt.Én a hasamnál nem kockáztatnék.

A szőkitő tényleg jobb megoldás.Szerintem a rossmanban és a dm-ben is lehet kapni, kb 500-600 forint körül van.Van egy zacsiban por, és egy kisebb flakonban egy folyékony valami, azt összekevered, (persze nem mindet, csak amnnyit éppen akrasz, használni, a többit későbbre hagyod)

Felkenek, vársz 5 percet, lemosod és kész.:)

2010. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz gyantacsíkokat is,bajuszkára valót.Az jó hasra is.A szőkítőpor kimarhatja a bőrödet.
2010. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dmben vettem szettet, abban minden van, oxidáló és a por is. vegyél alá vazelint is-fehéret:)- patikában olcsó. házilag meg tudod oldani. vigyázz, ne érjen ruhához... a fürdőkádba állj be a művelethez. kb 700 ft. maximum, több alkalomra elég. kb olyan legyen az állaga, mint a tejfölnek. ja és nemfémes eszközökkel keverd. lehetőleg műanyag tálkában...
2010. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja a vazelin. nagyon vékonyan kend a hasadra. utána tedd rá a szőkítőt. akkor nem marja ki a bőröd. kb 10-15 perc elég, h kiszívja...
2010. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szemöldökcsipeszt használok.Olcsó,praktikus :DD.Ha ügyesen téped ki,nem is érzed...
2010. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!