Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajfestékhez lehet...

Sötétbarna hajfestékhez lehet keverni szőkítő port, hogy világosabb legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De akkor mért nem világosabb árnyalattal fested?:D
2011. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem fogja be, mert festve volt és volt, hogy rákentem szőkét, h hátha, de nem fogta be csak épp, h a tetején egy picit világosabb fénye volt, most meg anya sötétbarnát hozott én meg gondolkodom, hogy ha öntök hozzá a szőkítő port világosabb lenne és talán beis fogná, mert az ugye leszívja, de ha ott van mellette a barna akkor csak nem szívja le annyira, de az a baj, h nem tudom, h ez így lehetséges-e meg egyáltalán össze szabad keverni?:D
2011. márc. 30. 15:47
 3/4 anonim válasza:
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmm nagyon kifakul a haj ronda leszel forászhoz
2011. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is eddig úgy csináltam, hogy anyám barna hajfestékéből vennem hidrogén-peroxidot a szőkítő poromhoz. de nekem kicsit sárgás, vöröses lett, mert az csak 4-es. 1 eurós boltban lehet kapni 12-es hidrogén-peroxidot, Oxy és Kallos szőkítő port.
2013. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!