Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam itthon a...

Hogyan használjam itthon a szőkítő port. Az arányokat tudom, de tényleg tegyek sampont a keverékbe? Meddig hagyjam hatni? Ecsettel vigyem fel, vagy lehet úgy mint a sampont?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mire akarod hasznalni? hajfestesre?
2011. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te tényleg otthon akarsz vele kísérletezni?????


Nem félsz attól, hogy leégeted vele a hajadat, fejbőrödet, és csomókban fog leesni a hajad a fejedről?

A barátnőm is ezt csinálta, azt hitte, hogy tudja az arányokat és az időt, hogy meddig kell fent hagyni, hogy hasson. És amikor most le meglepődve tapasztalta, hogy szó szerint leesett a haja, sőőt még a fejbőre is kisebesedett. Ennyi volt a hosszú haja. Jöhetett a nullás gép.

Én biztos nem kísérleteznék otthon szőkítéssel!!! Bár ez a te dolgod-csak kérdés, hogy megéri ez neked???

2011. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Le akarom szedni a fekete festéket a fajamról.De lehet inkább beviszem a cuccot a fodrászhoz.Félek tőle, hogy ez lesz amit írtál, meg ha belemegy a szemembe az nem a legszerencsésebb.
2011. febr. 10. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:

feketét????

Uhh figyelj, tényleg ne kísérletezz vele otthon! Ne akarj úgy járni mint a barátnőm-pedig ő csak szőkébből akart 2 árnyalatot világosítani!!!

Vidd el egy szakemberhez, mert 1 alkalomtól biztos, hogy nem leszel szőke, pár alkalommal meg kell ismételni a szőkítést, hogy fokozatosan szépen menjen le a fekete, és közbe meg megmaradjon a hajad is!

Ne sajnáld rá az időt és a pénzt, mert különben a hajad bánja-bár tényleg jól meggondoltad, hogy szőke akarsz lenni?

2011. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szőke az eredeti hajszínem, és vissza akarom kapni már:D Elég gyorsan nő és utélom 3 hetente festeni.Ahol vettem a festéket ott azt mondták, hogy ha lejön a festék csúnya lesz, úgyhogy egyből fessem be szőkére.Én világosbarnát vettem,mert eléggé megviseli majd a hajam a lemaratás,hátmég, ha utána szőkítem is.De bejelentkezem a jövőhétre fodrászhoz.Az a bisztos, úgyis akarom vágatni.
2011. febr. 10. 11:10
 6/12 anonim válasza:
Semmiképppen sem állj neki otthon..én fodrász vagyok..ás hidd el nem sok jóra mennél vele..egyépként mennyire világos hajat szeretnél kapni?mennyi ideje van festve a hajad feketére?
2011. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld komolyan._Nem marad hajad.
2011. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Több mint 1 hónapja volt festve még december végén.És méz szőke az eredeti, de vettem festéket is,az praliné.Az volt ami körülbelül hasonlít az eredetihez.
2011. febr. 10. 11:49
 9/12 anonim válasza:
Azt javaslom,otthon ne használj szőkítő port,ezt inkább bízd szakemberre,és nem kell bele sampon,de előfordul,hogy olyan lesz a hajad,hogy nem ismersz rá,ez egy erős hiperoxid,és nagyon roncsolja a hajat!
2011. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A fekete hajat,nem tudod világosítani,ez az átka annak,ha feketére festetted,világosabb festékkel,fokozatosan,világosíthatód,de leszedni nem tudod!
2011. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!