Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék elmenni intimgyantár...

Szeretnék elmenni intimgyantára. Most mennék először. Már vagy 4 éve borotválom, mert sajnos erős a szőrzetem és már nem bírom a borotvát. állandóan kipattogok tőle. Milyen lesz először? ,

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék hogy milyen, előtte utána és mit csináljak hogy jó legyen a kozmetikusnak is ugy értem hogy a keze alá dolgozzak..nagyon félek!!!!!!??
2008. dec. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer voltam, hááát elég fájdalmas volt. De én nem bírom a fájdalmat... Nem kell a keze alá dolgozni, csak a bugyidat húzogatni, mert velem nem vetette le, arrébb kellett húznom. Tök jó volt, teljesen már volt a tapintása ott a bőrnek. De egy hát után újra kezdett nőni a szőr igaz csak picikét, de akkor is. Úgyhogy azóta nem voltam, mert nincs pénzem kéthetente gyantáztatni.
2008. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek nagyon fájdalmas lesz, de kibírod :) mert a szépségért meg kell szenvedni...idő kell mire kikopik helyenként a szőröd, de pár hónap után már észre veszed a változást. Én fél évig csináltatattam, de sajnos egyre jobban benőttek a szőrök, begyúlladtak, és emiatt tértem újra vissza a borotvára...de ha bírná a bőröm, hidd el mai napig gyantáztatnám. (nem ijesztésként írtam, ne ijedj meg, menj el próbáld ki, és eldöntöd h neked mennyire tetszik) sok sikert, ne félj!!
2008. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És amikor letépi..nem fogom elsíkitani magam?:$
2008. dec. 27. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem is nagyon fájdalmas volt. Nyugodtan sikongathatsz, ha kell, én is gyakran felszisszenek:D Barátnőm sikitozik is. Nem szégyen, utána nagyon szép lesz és (lehetőleg) tartós is. Beszélgess vele miközben csinálja, hogy eltereld a gondolataidat és szorítsd erősen a kezedet mondjuk, úgy kicsit könnyebb. Sok sikert!:)
2008. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!