Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csúnya az arcom továbbra...

Miért csúnya az arcom továbbra is 1 hét után is? Vagy ezt nálam most a menstruáció közeledte is befolyásolja?

Figyelt kérdés

Gondoltam semmi egyebet nem használok az arcomra, csak a hidratálókrémet, és esténként szoktam hozzákeverni egy csepp niacinamid szérumot is, hogy hátha helyrehozná a védőréteget. 1 hét után elértem hogy a homlokomon nincsenek ilyen kis kiütések, meg az orromon sem, bár ott előtte se volt.

Nem is használok semmilyen erősebb dolgot sem: retinol, hámlasztó.

De az arcom két oldalán ilyen kis kiütések találhatóak, melegre, hidegre kiporosodik, és valamikor viszketnek is.

Már egy kis micellás vizet teszek az arcomra, és lemosom, már attól csípődik. Ha rákenem a The Ordinary NMF hidratálókrémjét, akkor valamivel jobb, mintha megnyugodna, de ezek a kiütések továbbra is ott vannak az arcomon.

Valami hasonló van nekem is, mint a képen:

[link]


2023. jan. 4. 20:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!