Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos lányok! Nektek...

Pattanásos lányok! Nektek mikor tisztul meg a bőrötök egy kicsit? Mármint a menstruációtok ezt, h befolyásolja?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt és alatt rosszabb. De volt már olyan, hogy egész hónapban elég tré volt. Szerintem nem minden hónapban van peteérésem, ami egyébként normális, és ha nincs akkor sokáig sz@r. Olyankor előbb is szokott megjönni, meg barnázgatok rendesen. Hozzáteszem a fogamzásgátló tolt így ki velem, mert azóta ilyen amióta abbahagytam. Tinikoromban nem volt ennyi gondom a bőrömmel mint most. :-(


27/N

2012. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most pont ebben a gondban vagyok:(

Most jött meg és pár nappal ezelőtt nagyon csúnyán kijött rajtam.

Folyamatosan kenegettem...és most is.

Először megmosom jól az arcom langyos vízzel,utána letisztítom egy radíros-görcsös arctisztítóval (5in1) utána felkenek a cikisebb területekre arcmaszkot (dermofil paszta) ez rajta van kb 30 percig ...utána átkenem egy tonikkal (Balea) ...és ezt csinálom napok óta,már jobb,de még nem száradt le:( és piros is még.

Holnapra nagyon kellene,hogy helyre álljak valamennyire.


Egyébként nekem menstruáció előtt vagy ez van,hogy minden lehetséges kijön rajtam:S vagy rettentően fáj a fejem,vagy a hasam.Valamelyik a 3 közül:| és nagyon ritkán egyik sem,de perpillanat ilyenre nem emlékszek:) mostanság.

2012. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is menstruáció előtt pár nappal jön ki néhány ronda patti. Amúgy alapjáraton rendben van az arcbőröm, de olyankor katasztrófa.

Minden este megmosom az arcom fürdés közben babaszappannal, reggelente hideg víz.

Nyomkodás után meg arctisztító tonikot haználok.

2012. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból rendben van az arcom, de menstruáció alatt nagyon kijönnek. Próbálom őket nem piszkálni, csak rendszeren tisztítani meg szárító keverékkel kenni. :)
2012. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én most eléggé el vagyok keseredve,mert nekem folyamatosan olyan a bőröm, néha látok rajta egy kis javulást,de az nem sokáig tart...és menstruáció előtt csak még rosszabb! :S már mindent próbáltam használni,de úgy igazán egyik sem vált be! 20/L
2012. dec. 28. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap írta valaki itt gyk-n, hogy este áttörölte az arcát pálinkába mártott vattával és reggelre eltűntek a pattanásai. Próbáld ki ezt esetleg. De ne gyakran, mert szerintem nem tesz jót az arcbőrnek.


Itt a kérdése:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Nézd át azért a válaszokat is.

2012. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Paleo étkezéssel.
2012. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!