Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyire-időnként...

Kinek mennyire-időnként izaddós/ lábszaga szokott lenni? mert minden este, mikor haza érek lábszagom lesz, tanácsok ellen?

Figyelt kérdés
Munka után estére, izzadt , erős lábszagom szokott lenni, sprayt , hintőport szoktam beszórni, de nem sokat ér, új, minőségibbet cipőt nem igazán tudok venni, akinek szokott, az milyen trükköket vett be, hogy enyhüljön a szaga legalább? előre köszi a válaszokat.

2023. jan. 10. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Gyakran szokott.
Sűrűn szokott
Nem szokott.
Ritkában szokott.
16 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is megköszönöm majd a válaszokat..
2023. jan. 10. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz a helyzet, de egy-egy cipő megtízszerezi a hatást. Elsősorban a béleltek.
2023. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szagtalanító talpbetét is segít valamennyit, meg egy krém alapú (nem spray), kifejezetten lábra való izzadásgátló.
2023. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
A normál cipőimen segít a spray, a balettcipőm viszont hardcore egy 3 órás edzés után és ugye nem mosható...abba teafaolajos vattapamacsot szoktam tenni éjszakára, csodát nem tesz de valamennyit javít a helyzeten. Állítólag zöldtea filter is megfelel erre a célra de még nem próbáltam.
2023. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# Akkor neked is előfordul erős lábszag egy edzés után, értem...


Mindenesetre köszönöm a válaszokat és továbbra is várom az ötleteket...

2023. jan. 10. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengetegszer büdi a lábam, igazán csak a Sanytol srayt használom, mást a fürdésen kívül semmit sem.
2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél normális zoknit, ne kínai szart, akkor nem lesz büdös a lábad. Nekem a párom ilyen, ha gagyi zokni van rajta, akkor rohadt büdös a lába, ha pedig normális (Dachatlonos, nike, puma vagy ilyesmi), akkor semmi szaga nincs a lábának.
2023. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!