Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erröl a hajsimit...

Mit gondoltok erröl a hajsimitóról?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni ennyi pénzért?

[link]


2010. okt. 3. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyiket? Mert kettő is van ott...
2010. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak egy hajvasalót látok az oldalon.. :)

És szerintem megéri. A vélemények pozitívak, elég korrektnek tűnik. Viszont lehet érdemes boltokban is szétnézni utána, hátha olcsóbban tudod venni.

2010. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy "salon expert" a jobb oldalon és van egy "Bellissima" középen...
2010. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De a bellissima van megnyitva :)

Szerintem megéri megvenni, tesómnak is bellissima hajvasalója van és neki jó ..:D

2010. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nekem úgy volt,hogy hajvasalót akartam venni,és 2 közül választhattam: belissima vs. remington

Szerintem ez a belisima kívülről nagyon jól néz ki,de mint megfogod rájössz hogy elég gagyi,és azért fizetsz mert jól néz ki.Állítólag becsípi a hajat.Bár én még nem használtam.

de helyette inkább remington sleek & curl-t vettem,ami kb. ugyanennyibe kerül és jó minőségű,jól vasal.És még hullámosítani is lehet vele

2010. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen vasalóm van és naagyoon jóóó!! Mindenképp megéri, amikor én vettem jóval drágább volt, de egy időben az Intersparban is lehetett kapni, ott olcsóbb volt. Már egy éve megvan és semmi baja nincs, tökéletesen vasal!
2010. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1900 Ft-ért vettem hajvasalót és nekem az is megteszi, igaz abban semmi extra nincs, és max 180 fokot tud, de elég jó. Én ezeket kicsit drágállom, de ha van rá pénzed, akkor megérheti, mert csak egyszer kell rá beruházni.
2010. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!