Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Balea az a dm saját márkája?...

A Balea az a dm saját márkája? És az Alverde? Az is? Milyen ezek minősége, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Ezek vegán termékek?

2023. jan. 15. 05:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A Balea a saját márkás terméke.

Vannak vegán termékeik, de nem mindegyik termékük az.


Én személy szerint szeretem. Lehet igénytelennek nevezni, de én nem látom értelmét, hogy 400-500 forintnál többet adjak ki sapmonra és tusfürdőre, ezt pedig tudja biztosítani a Balea márka.

Egyébként vannak jó összetevőjű termékeik, ezekre rá van írva, hogy "med".

2023. jan. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mindkettő saját márkás.

Az Alverde az natúrkozmetikum, szintetikus tartósítószer, szintetikus színezék, illatanyag mentes. (Főként növényi eredetű összetevőkből állnak)

A baleaból biztos, hogy van sok vegán termék, de abban nem vagyok biztos, hogy mindegyik az. Amik most hirtelen vannak itthon nekem, azok azok.

Az alverde termékek többsége (szerintem jó 90% is lehet) is vegán.

Én szeretem őket, ár-érték arányban is megérik.

Ha valamiben nem vagyok biztos, hogy megvegyem-e, akkor viszont krémmánián szoktam utána olvasni, de 1-2 ritka kivétellel eddig nem csalódtam semmiben sem, pedig több, mint 6 éve használom ezeket a termékeket.

2023. jan. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infókat!!!
2023. jan. 15. 08:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Baleat szoktam használni, meg vagyok elégedve.
2023. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne igénytelen bárki is, aki ebben az elszabadult infláció telítette világban saját márkás készítményt vásárol. Én férfiként is használom a DM tusfürdőjét, csak sajnos tőlem elég messze van az üzlet, így nem mindig veszek ott. Viszont a kínai boltokban még néhány helyen, mindig 500 ft a Nivea 😂
2023. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem mindkettőt. Tusfürdők, arclemosó, hidratáló, testápoló, arcpakolások, lábápolási cuccok...mind Baleát veszek. Alverdénél próbálkoztam sampon+balzsam, meg smink cuccokkal azok nem jöttek be. Viszont a szempilla termékekhez brurálisan értenek, csodaszerek a szérumjaik. Olyan a szempillám, mintha 1-2D lenne :D
2023. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, ezek a dm márkái. A Baleának az utóbbi időben nagyon sok jó terméke jött ki, van a beauty expert vonal, abból nekem nagyon beváltak a hámlasztók, egyes krémek, illetve a med-es cuccok is. Az ureás láb-és kézkrém is nagyon jó. Tusfürdőt is szinte csak Baleásat veszek. Alverdéből csak ajakápolót használok, a körömvirágosat évek óta veszem plusz ha kijön valami limitált.
2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
6. Tényleg, a szempillanövesztőt kifelejtettem, az nekem is csodát tett a kis vékonyka pilláimmal.
2023. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk az alverde egy nagy kamu naturkpzmetikum, be ne doljetek annyira neki, mert egy-ket termeknek (vagy inkabb az osszesnek 🤣) brutalszar osszetevoi vannak.


De nyilvan olcso husnak hig a leve, a valoban natur termekek sokkal

-sokkal dragabbak.

2023. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan írtatok és részletesen kifejtettétek a válaszokat! Rendesek vagytok.
2023. jan. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!